שירותי תיווי Music Notation Services

העתקת תווים | שכתוב/שעתוק

notationנתקעתם בלי תווים לפני המופע? לא מצאתם תווים לשיר שרציתם? יש לכם תווים בכתב עם קשקושים ואתם רוצים להדפיס תווים מסודרים? רוצים להוציא חוברת תווים? רוצים עיבוד מיוחד לשילוב מיוחד של כלים בכדי לא להיות כמו כולם? רוצים להיות בדיוק להיות כמו כולם אך אין לכם תווים? יש לכם בקשות מיוחדות? רוצים להרים הפקה, יש לכם גיידים ואתם צריכים תווים?

כתיבת תווים באמצעות מחשב. תיווי מקצועי לתזמורות, כלים פרטניים,הרכבים, מלחינים ומוסדות חינוך. הכנת פרטיטורה, הוצאת תפקידים מתוך פרטיטורה, תיווי מחודש לתפקידי תזמורת או סקציות, העתקת תווים, הכנת צ'ארטים (Lead Sheets), תיווי סולואים של ג'אז ועוד...

נייד: 054-460-5634 דוא״ל: info@ofirtal.com

העתקת תווים

שירות העתקת תווים למלחינים, תזמורות בית ספר ומוזיקאים עצמאיים.

כתיבת מחדש, שינוי סולם, איחוד תפקידים, הכנת פרטיטורה מתפקידים נפרדים, הכנת תפקידים נפרדים מפרטיטורה...

העתקת תווים מכתב יד או תווים מודפסים למחשב ואירגונם מחדש בצורה מקצועית.

תווים לשירים. ישראליים ובכלל..

אתרי האקרודים מקיפים שירים רבים ובהחלט יכולים לעזור למי שמעוניין לנגן שיר. יחד עם זאת, גישה לתוים (כולל תיוות מסודרות, מבנה, דינאמיקה, תפקידים חשובים, ליקים licks...)של השיר תעצים את הביצוע. תרבות הרוק-פופ-4 אקרודים לשיר מתעלמת מהצורך האמיתי בתווים. ומהעומק מאמנותי שניתן להגיע אליו דרכם. בספריות המוזיקה (ובקיבוצים) קיים מלאי גדול של תווים לשירים ישראליים, בעיקר ״שירי ארץ ישראל״. יחד עם זאת לשירי פופ-רוק ישראליים אין תיווי מספק.

כתיבת תווים לכל שיר ישראלי ובכלל (גם מנגינות אינן שירים). כולל אקורדים, ליינים, ריפים, תפקידי גיטרה, נשיפה וקלידים. ניתן להזמין תווים (ו, רה מי...) או טאבים). קבלו את התווים בכל סולם ובכול פורמט.

טרנסקריפציה - שעתוק תווים (כתיבה מתוךהקלטה)

בא לכם לנגן משהו ששמעתם ביוטיוב? ברדיו? אצל חברים? אבל אין לזה תווים. מנגינה מאולתרת (אך מוקלטת) שלכם או של מישהו אחרו? סולו מתוך אלבום? הקלטתם את עצמכם ואתם רוצים תווים? משתתפים בהפקה קבלתם הקלטה ואתם צריכים תווים?

כתיבת תווים מתוך הקלטה / סרט.

כתיבת אלתורי ג׳אז בתווים

רוב הסולואים של גדולי הג'אז כבר כתובים בתווים, אך תמיד יש משהו חדש לכתוב. כתיבת סולואים של ג'אז מתוך הקלטה לכל הכלים. כתיבה מסודרת ומדוייקת.

מתאים כטרנסקריפציה לסולואים מתוך הקלטה לתלמידי ג'אז הניגשים לבגרות בג׳אז או למי רוצה לנגן סולו ספציפי שאין עדין לא כתוב בתווים.

הכנת צ׳ארטים

הכנת צ'ארטים קריאים וברורים. הצארט יכול לכלל תווים, טאבים, אקרודים, מילים, ליינים לנשפנים על ה leadsheet ...ניתן להוסיף גרפיקה (למשל הלוגו של הלהקה או בית הספר)...וכל מה שרק ניתן לחשוב עליו. גם בצבע! תווים נוחים לנגינה בהופעה והקלטה.

אם אתם עובדים על פרוייקט ויש לכם גיידים. לקראת הקלטה או ההופעה המוזיקאים צריכים תווים. ניתן לרשום את כל תפקידי הגייד בצ׳ארט. ולחסוך זמן חזרות עצום.

תעשיית המוזיקה הישראלית מוצפת במוסיקאים מוכשרים ופוריים אשר אינם יודעים לכתוב או לקרוא תווים. גם מוזיקאים מלומדים לעיתים אינם בעלי ניסיון העלת המוזיקה שלהם לכתב תווים בצורה ברורה, קריאה ומובנת.

נייד: 054-460-5634 דוא״ל: info@ofirtal.com

אופיר טל מוזיקאי רב-תחומי