תיוו וכתיבת תווים

אופיר טל מוזיקאי רב תחומי

״מטרת עיסוקיי הינה לאפשר לפרויקטים של לקוחותיי להשמע כמו שהם ביקשו, או במקרים רבים, להשמע הרבה יותר טוב מאשר הם חלמו.״

העתקת תווים | שכתוב/שעתוק

נתקעתם בלי תווים לפני המופע? לא מצאתם תווים לשיר שרציתם? יש לכם תווים בכתב עם קשקושים ואתם רוצים להדפיס תווים מסודרים? רוצים להוציא חוברת תווים? רוצים עיבוד מיוחד לשילוב מיוחד של כלים בכדי לא להיות כמו כולם? רוצים להיות בדיוק להיות כמו כולם אך אין לכם תווים? יש לכם בקשות מיוחדות? רוצים להרים הפקה, יש לכם גיידים ואתם צריכים תווים?

כתיבת תווים באמצעות מחשב. תיווי מקצועי לתזמורות, כלים פרטניים,הרכבים, מלחינים ומוסדות חינוך. הכנת פרטיטורה, הוצאת תפקידים מתוך פרטיטורה, תיווי מחודש לתפקידי תזמורת או סקציות, העתקת תווים, הכנת צ'ארטים , תיווי סולואים של ג'אז ועוד...

כתיבת תווים

שירות העתקת תווים למלחינים, תזמורות בית ספר ומוזיקאים עצמאיים.

תזמור וכתיבתו בתווים: כתיבת מחדש, שינוי סולם, איחוד תפקידים, הכנת פרטיטורה מתפקידים נפרדים

העתקת תווים מכתב יד או תווים מודפסים למחשב ואירגונם מחדש בצורה מקצועית.

כתיבת צ׳ארטים קריאים וברורים. הצ׳ארט יכול לכלל תווים, טאבים, אקרודים, מילים, ליינים לנשפנים על ה leadsheet ...ניתן להוסיף גרפיקה (למשל הלוגו של הלהקה או בית הספר)...וכל מה שרק ניתן לחשוב עליו. גם בצבע! תווים נוחים לנגינה בהופעה והקלטה.

אם אתם עובדים על פרוייקט ויש לכם גיידים. לקראת הקלטה או ההופעה המוזיקאים צריכים תווים. ניתן לרשום את כל תפקידי הגייד בצ׳ארט. ולחסוך זמן חזרות עצום.

כולל מילים כמובן.

טרנסקריפצייה - שעתוק תווים - כתיבה מתוך האזנה

כתיבת אלתורי ג׳אז בתווים: סולואים רבים של גדולי הג'אז כבר נכתבו, אך תמיד יש משהו חדש לכתוב. כתיבת סולואים של ג'אז מתוך הקלטה לכל הכלים. כתיבה מסודרת ומדוייקת.

שעתוק תווים (כתיבה מתוך הקלטה/סרט): בא לכם לנגן משהו ששמעתם ביוטיוב? ברדיו? אצל חברים? אבל אין לזה תווים. מנגינה מאולתרת (אך מוקלטת) שלכם או של מישהו אחר? סולו מתוך אלבום? הקלטתם את עצמכם ואתם רוצים תווים? משתתפים בהפקה, קבלתם הקלטה ואתם צריכים תווים? תווים לשיר שלא מצאתם?

♡ אשמח לשמוע מכם ♡