אופיר טל - מוזיקאי רב תחומי הרכב ג׳אז לקבלות פנים ואירועים הרכב ג׳אז לקבלות פנים ואירועים-מעבד מוזיקלי-תיווי-תיאטרון פלייבק

הרכב ג׳אז

שירותי תיווי Notation Services

העתקת תווים | שכתוב/שעתוק

notationנתקעתם בלי תווים לפני המופע? לא מצאתם תווים לשיר שרציתם? יש לכם תווים בכתב עם קשקושים ואתם רוצים להדפיס תווים מסודרים? רוצים להוציא חוברת תווים? רוצים עיבוד מיוחד לשילוב מיוחד של כלים בכדי לא להיות כמו כולם? רוצים להיות בדיוק להיות כמו כולם אך אין לכם תווים? יש לכם בקשות מיוחדות? רוצים להרים הפקה, יש לכם גיידים ואתם צריכים תווים?

כתיבת תווים באמצעות מחשב. תיווי מקצועי לתזמורות, כלים פרטניים,הרכבים, מלחינים ומוסדות חינוך. הכנת פרטיטורה, הוצאת תפקידים מתוך פרטיטורה, תיווי מחודש לתפקידי תזמורת או סקציות, העתקת תווים, הכנת צ'ארטים (Lead Sheets), תיווי סולואים של ג'אז ועוד...

הזמינו עכשיו!! 0544605634 info@ofirtal.com

כתיבת תווים

העתקת תווים / הכנת צ׳ארטים

העתקת תווים

  • שירות העתקת תווים למלחינים, תזמורות בית ספר ומוזיקאים עצמאיים.
  • כתיבת מחדש, שינוי סולם, איחוד תפקידים, הכנת פרטיטורה מתפקידים נפרדים, הכנת תפקידים נפרדים מפרטיטורה...
  • העתקת תווים מכתב יד או תווים מודפסים למחשב ואירגונם מחדש בצורה מקצועית.

הכנת צ'ארטים

  • כתיבת צ׳ארטים קריאים וברורים. הצ׳ארט יכול לכלל תווים, טאבים, אקרודים, מילים, ליינים לנשפנים על ה leadsheet ...ניתן להוסיף גרפיקה (למשל הלוגו של הלהקה או בית הספר)...וכל מה שרק ניתן לחשוב עליו. גם בצבע! תווים נוחים לנגינה בהופעה והקלטה.
  • אם אתם עובדים על פרוייקט ויש לכם גיידים. לקראת הקלטה או ההופעה המוזיקאים צריכים תווים. ניתן לרשום את כל תפקידי הגייד בצ׳ארט. ולחסוך זמן חזרות עצום.

הזמינו עכשיו!! 0544605634 info@ofirtal.com

טרנסקריפצייה

שעתוק תווים - כתיבה מתוך האזנה

כתיבת אלתורי ג׳אז בתווים

רוב הסולואים של גדולי הג'אז כבר כתובים בתווים, אך תמיד יש משהו חדש לכתוב. כתיבת סולואים של ג'אז מתוך הקלטה לכל הכלים. כתיבה מסודרת ומדוייקת.

* מתאים כטרנסקריפציה לסולואים מתוך הקלטה לתלמידי ג'אז הניגשים לבגרות בג׳אז או למי רוצה לנגן סולו ספציפי שעדיין אינו כתוב.

טרנסקריפציה - שעתוק תווים (כתיבה מתוך הקלטה/סרט)

בא לכם לנגן משהו ששמעתם ביוטיוב? ברדיו? אצל חברים? אבל אין לזה תווים. מנגינה מאולתרת (אך מוקלטת) שלכם או של מישהו אחרו? סולו מתוך אלבום? הקלטתם את עצמכם ואתם רוצים תווים? משתתפים בהפקה קבלתם הקלטה ואתם צריכים תווים?

הזמינו עכשיו!! 0544605634 info@ofirtal.com

תווים לשירים ישראליים

תווים לשירים

אתרי האקרודים מקיפים שירים רבים ובהחלט יכולים לעזור למי שמעוניין לנגן שיר. יחד עם זאת, גישה לתוים (כולל תיוות מסודרות, מבנה, דינאמיקה, תפקידים חשובים, ליקים licks...)של השיר תעצים את הביצוע. תרבות הרוק-פופ-4 אקרודים לשיר מתעלמת מהצורך האמיתי בתווים. ומהעומק מאמנותי שניתן להגיע אליו דרכם. בספריות המוזיקה (ובקיבוצים) קיים מלאי גדול של תווים לשירים ישראליים, בעיקר ״שירי ארץ ישראל״. יחד עם זאת לשירי פופ-רוק ישראליים אין תיווי מספק.

כתיבת תווים לכל שיר ישראלי ובכלל (גם מנגינות אינן שירים). כולל אקורדים, ליינים, ריפים, תפקידי גיטרה, נשיפה וקלידים. ניתן להזמין תווים (דו, רה מי...) או טאבים). תקבלו את התווים בכל סולם ובכל פורמט.

הזמינו עכשיו!! 0544605634 info@ofirtal.com

דברו איתי!

 

שם:

 

מייל:

 

נושא:

 

תוכן:

 

מוזמנים להתקשר,לשלוח הודעה, לשאול שאלות, להתייעץ, להזמין מופע.

0544605634 info@ofirtal.com

אשמח לשמוע מכם ♡