אופיר טל - מוזיקאי רב תחומי הרכב ג׳אז לקבלות פנים ואירועים הרכב ג׳אז לקבלות פנים ואירועים-מעבד מוזיקלי-תיווי-תיאטרון פלייבק

 

 

 

הרכב ג׳אז לאירוע - קיץ 2020

מתכוננים אירוע בתום מגיפת הקורונה?

שריינו הרכב ג׳אז לקבלת פנים לאירוע עתידי.

 

לא ניתן לקורונה להרחיק את המוזיקה!

החל מחודש מרץ ועד תום תקופת ה״ריחוק החברתי״ ייתקיימו הדרכות נגינה בפסנתר ג׳אז בלמידה מרחוק ״במגפת מחירים״ נמוכים במיוחד!

כל שיעורי פסנתר הג׳אז עברו למסגרת און-ליין.

לימדו לנגן מבלי לצאת מהבית

שירותי תיווי Notation Services

העתקת תווים | שכתוב/שעתוק

notationנתקעתם בלי תווים לפני המופע? לא מצאתם תווים לשיר שרציתם? יש לכם תווים בכתב עם קשקושים ואתם רוצים להדפיס תווים מסודרים? רוצים להוציא חוברת תווים? רוצים עיבוד מיוחד לשילוב מיוחד של כלים בכדי לא להיות כמו כולם? רוצים להיות בדיוק להיות כמו כולם אך אין לכם תווים? יש לכם בקשות מיוחדות? רוצים להרים הפקה, יש לכם גיידים ואתם צריכים תווים?

כתיבת תווים באמצעות מחשב. תיווי מקצועי לתזמורות, כלים פרטניים,הרכבים, מלחינים ומוסדות חינוך. הכנת פרטיטורה, הוצאת תפקידים מתוך פרטיטורה, תיווי מחודש לתפקידי תזמורת או סקציות, העתקת תווים, הכנת צ'ארטים (Lead Sheets), תיווי סולואים של ג'אז ועוד...

כתיבת תווים

העתקת תווים / הכנת צ׳ארטים

העתקת תווים

  • שירות העתקת תווים למלחינים, תזמורות בית ספר ומוזיקאים עצמאיים.
  • כתיבת מחדש, שינוי סולם, איחוד תפקידים, הכנת פרטיטורה מתפקידים נפרדים, הכנת תפקידים נפרדים מפרטיטורה...
  • העתקת תווים מכתב יד או תווים מודפסים למחשב ואירגונם מחדש בצורה מקצועית.

הכנת צ'ארטים

  • כתיבת צ׳ארטים קריאים וברורים. הצ׳ארט יכול לכלל תווים, טאבים, אקרודים, מילים, ליינים לנשפנים על ה leadsheet ...ניתן להוסיף גרפיקה (למשל הלוגו של הלהקה או בית הספר)...וכל מה שרק ניתן לחשוב עליו. גם בצבע! תווים נוחים לנגינה בהופעה והקלטה.
  • אם אתם עובדים על פרוייקט ויש לכם גיידים. לקראת הקלטה או ההופעה המוזיקאים צריכים תווים. ניתן לרשום את כל תפקידי הגייד בצ׳ארט. ולחסוך זמן חזרות עצום.

טרנסקריפצייה

שעתוק תווים - כתיבה מתוך האזנה

כתיבת אלתורי ג׳אז בתווים

רוב הסולואים של גדולי הג'אז כבר כתובים בתווים, אך תמיד יש משהו חדש לכתוב. כתיבת סולואים של ג'אז מתוך הקלטה לכל הכלים. כתיבה מסודרת ומדוייקת.

* מתאים כטרנסקריפציה לסולואים מתוך הקלטה לתלמידי ג'אז הניגשים לבגרות בג׳אז או למי רוצה לנגן סולו ספציפי שעדיין אינו כתוב.

טרנסקריפציה - שעתוק תווים (כתיבה מתוך הקלטה/סרט)

בא לכם לנגן משהו ששמעתם ביוטיוב? ברדיו? אצל חברים? אבל אין לזה תווים. מנגינה מאולתרת (אך מוקלטת) שלכם או של מישהו אחרו? סולו מתוך אלבום? הקלטתם את עצמכם ואתם רוצים תווים? משתתפים בהפקה קבלתם הקלטה ואתם צריכים תווים?

תווים לשירים ישראליים

תווים לשירים

מופע תאטרון פלייבק מבוסס על אלתור כאשר תוכן ההצגה מורכב מסיפורי הקהל. ההמחזה הינה שיקוף של הסיפורים ממבטן של השחקניות. תאטרון הפלייבק הינו כלי אמנותי, טיפולי ובידורי כאחד.

דברו איתי!

 

שם:

 

מייל:

 

נושא:

 

תוכן:

 

מוזמנים להתקשר,לשלוח הודעה, לשאול שאלות, להתייעץ, להזמין מופע.

0544605634info@ofirtal.com

אשמח לשמוע מכם ♡

‰¯Î·†‚?‡Ê†·ÈÂËÈ·‰¯Î·È†‚?‡Ê†·ÏÈ˜„‡ÈÔ‰ÊÓ˙†‰¯Î·†‚?‡Êcall-jazz-bandMail-jazz-band

הזמנת הרכב ג׳אז לאירוע

item6 

item8 

item10 

תאטרון פלייבק

מופעים וסדנאות

מופע תאטרון פלייבק מבוסס על אלתור כאשר תוכן ההצגה מורכב מסיפורי הקהל. ההמחזה הינה שיקוף של הסיפורים ממבטן של השחקניות. תאטרון הפלייבק הינו כלי אמנותי, טיפולי ובידורי כאחד.

מופע תיאטרון פלייבק לאירועים פרטיים ולעולם העסקי. כנסים, סמינרים, חברות, אירועים שמסכמים תקופות, פרידות, אירועים חשובים. קבוצומת של עד כ-80 איש. לתאטרון הפלייבק, ככלי שיקוף, יש פן הולסטי-טיפולי.

להזמנות

קבוצת תאטרון הפלייבק ״שיקופיות״ מורכבת מ-3 שחקניות ייחודיות ומדהימות - ואנוכי קלידים/פסנתר. מחוץ לעולם המשחק כל אחת בתחומה )פסיכודרמה, תרפייה, עבודה סוציאלית, יוגה, שירה ומה לא...( היא לא פחות ממדהימה. וכשהן ביחד... הן עושות קסמים! ואני? מלווה ונהנה.

ראו מה כתבו הלקוחות

הזמינו עכשיו!! 0544605634 info@ofirtal.com