אופיר טל - מוזיקאי רב תחומי הרכב ג׳אז לקבלות פנים ואירועים הרכב ג׳אז לקבלות פנים ואירועים-מעבד מוזיקלי-תיווי-תיאטרון פלייבק

 

 

 

חדשות ועדכונים:

שירותי תיווי Notation Services

העתקת תווים | שכתוב/שעתוק

נתקעתם בלי תווים לפני המופע? לא מצאתם תווים לשיר שרציתם? יש לכם תווים בכתב עם קשקושים ואתם רוצים להדפיס תווים מסודרים? רוצים להוציא חוברת תווים? רוצים עיבוד מיוחד לשילוב מיוחד של כלים בכדי לא להיות כמו כולם? רוצים להיות בדיוק להיות כמו כולם אך אין לכם תווים? יש לכם בקשות מיוחדות? רוצים להרים הפקה, יש לכם גיידים ואתם צריכים תווים?

notationכתיבת תווים באמצעות מחשב. תיווי מקצועי לתזמורות, כלים פרטניים,הרכבים, מלחינים ומוסדות חינוך. הכנת פרטיטורה, הוצאת תפקידים מתוך פרטיטורה, תיווי מחודש לתפקידי תזמורת או סקציות, העתקת תווים, הכנת צ'ארטים (Lead Sheets), תיווי סולואים של ג'אז ועוד...

כתיבת תווים

העתקת תווים / הכנת צ׳ארטים

העתקת תווים

  • שירות העתקת תווים למלחינים, תזמורות בית ספר ומוזיקאים עצמאיים.
  • כתיבת מחדש, שינוי סולם, איחוד תפקידים, הכנת פרטיטורה מתפקידים נפרדים, הכנת תפקידים נפרדים מפרטיטורה...
  • העתקת תווים מכתב יד או תווים מודפסים למחשב ואירגונם מחדש בצורה מקצועית.

הכנת צ'ארטים

  • כתיבת צ׳ארטים קריאים וברורים. הצ׳ארט יכול לכלל תווים, טאבים, אקרודים, מילים, ליינים לנשפנים על ה leadsheet ...ניתן להוסיף גרפיקה (למשל הלוגו של הלהקה או בית הספר)...וכל מה שרק ניתן לחשוב עליו. גם בצבע! תווים נוחים לנגינה בהופעה והקלטה.
  • אם אתם עובדים על פרוייקט ויש לכם גיידים. לקראת הקלטה או ההופעה המוזיקאים צריכים תווים. ניתן לרשום את כל תפקידי הגייד בצ׳ארט. ולחסוך זמן חזרות עצום.

טרנסקריפצייה

שעתוק תווים - כתיבה מתוך האזנה

כתיבת אלתורי ג׳אז בתווים

רוב הסולואים של גדולי הג'אז כבר כתובים בתווים, אך תמיד יש משהו חדש לכתוב. כתיבת סולואים של ג'אז מתוך הקלטה לכל הכלים. כתיבה מסודרת ומדוייקת.

* מתאים כטרנסקריפציה לסולואים מתוך הקלטה לתלמידי ג'אז הניגשים לבגרות בג׳אז או למי רוצה לנגן סולו ספציפי שעדיין אינו כתוב.

טרנסקריפציה - שעתוק תווים (כתיבה מתוך הקלטה/סרט)

בא לכם לנגן משהו ששמעתם ביוטיוב? ברדיו? אצל חברים? אבל אין לזה תווים. מנגינה מאולתרת (אך מוקלטת) שלכם או של מישהו אחרו? סולו מתוך אלבום? הקלטתם את עצמכם ואתם רוצים תווים? משתתפים בהפקה קבלתם הקלטה ואתם צריכים תווים?

דברו איתי!

 

מוזמנים להתקשר,לשלוח הודעה, לשאול שאלות, להתייעץ, להזמין מופע.

0544605634

info@ofirtal.com

אשמח לשמוע מכם

תווים לשירים ישראליים

תווים לשירים

הרכב ג׳אז לאירועים וקבלות פנים ביוטיוב

האזנה בסאונדקלוד למוזיקת ג׳אז לאירועים

הרכב ג׳אז לאירועהרכב ג׳אז לקבלת פניםהרכב ג׳אז לחתונההרכב ג׳אז לבר מצווההרכב ג׳אז ליומולדתהרכב ג׳אז למסיבההרכב ג׳אז לאירוע חברההרכב ג׳אז למופעיםהרכב ג׳אז לאירוע עסקיהרכב ג׳אז להשקההרכב ג׳אז לקבלת פניםהרכב ג׳אז לפתיחת תערוכההרכב ג׳אז לאירוע פרטיהרכב ג׳אז לאירוע בחצרהרכב ג׳אז לאירוע סגורהרכב ג׳אז לקוקטיילהרכב ג׳אז ללאונג׳הרכב ג’אז לכנסהרכב ג’אז קבלת פנים בכנסהרכב ג’אז לאירועים עסקייםהרכב ג’אז לכנסהרכב ג’אז לאירוע פתיחההרכב ג’אז לאירוע חברההרכב ג’אז למופעי תרבות

להקת ג׳אז לאירועלהקת ג׳אז לקבלת פניםלהקת ג׳אז לחתונהלהקת ג׳אז לבר מצווהלהקת ג׳אז ליומולדתלהקת ג׳אז למסיבהלהקת ג׳אז לאירוע חברה להקת ג׳אז למופעים⎪ להקת ג׳אז לאירוע עסקילהקת ג׳אז להשקהלהקת ג׳אז לקבלת פניםלהקת ג׳אז לפתיחת תערוכהלהקת ג׳אז לאירוע פרטילהקת ג׳אז לאירוע בחצרלהקת ג׳אז לאירוע סגורלהקת ג׳אז לקוקטייללהקת ג׳אז ללאונג׳להקת ג’אז לכנסלהקת ג’אז קבלת פנים בכנסלהקת ג’אז לאירועים עסקייםלהקת ג’אז לכנס להקת ג’אז לאירוע פתיחהלהקת ג’אז לארוע חברהלהקת ג’אז למופעי תרבות